IMPORTANT ANNOUNCEMENT: Call for applications for experts with a migrant background for EU Home affairs

0

Değerli Üyelerimiz,
Bildiğiniz gibi BIRARADA Akademi’nin açılışı ile SAR ile kurumsal olarak ilişkiye geçmiş olduk. Derneğimizle ekteki duyuruyu paylaştılar. Buna göre AB, Komisyon’un Göç ve İçişleri Genel Müdürlüğü (DG HOME) ile göçmenlik geçmişi olan uzman bir grubun göç, iltica ve entegrasyon politikalarının geliştirilmesine ve uygulanmasına katılmaları için başvuruları başlattı. Çağrı ile ayrıntılı bilgiyi içeren dosyayı dernek mailine ([email protected]yazarak talep edebilirsiniz. 
Bahsi geçen uzman grup 20 üyeden oluşacaktır. Üyelerin  iltica ve entegrasyon konusunda yeterliliği ve deneyiminin olması ve  göçmen örgütleri ve toplulukları ile bağlantılı olması beklenmektedir. Bu uzman gruba BIRARADA Derneği olarak bir temsilci göstermek istiyoruz.  Bu nedenle ekteki belgedeki  4. maddedeki C tipi üye (kurum temsilcisi) niteliklerini taşıyan arkadaşlarımıza ulaşmak istiyoruz.
Temsilcimiz olmak isteyen arkadaşlarımızın en geç 10.9.2020 tarihine kadar aşağıdaki dökümanlarla birlikte dernek mailine geri dönüş yapmalarını rica ediyoruz.
Saygılarımızla,
BIRARADA Yürütme Kurulu
Belgeler:
1)Çağrıya başvuru motivasyonunuzu ve bu uzman gruba ne gibi katkıda bulunabileceğinize dair bir ön yazı2)Üç sayfayı geçmeyen özgeçmiş (CV). Tüm özgeçmişler tercihen Avrupa formatında olmalıdır.(https://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions).

Etiketler:
Choose your Reaction!
Leave a Comment

Your email address will not be published.